Právě je pon 06 kvě 2024, 7:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zamrzani po preinstalovani win7
PříspěvekNapsal: ned 30 bře 2014, 21:26 
Offline

Registrován: ned 30 bře 2014, 21:11
Příspěvky: 1
Zdravím,
Asi po roce používání jsem se rozhodl přeinstalovat svůj notebook ( parametry níže ) ... vše probíhalo dobře - po startu sem mačkal F8 atd.. z recovery oddílu jsem přeinstaloval disk C (uvedl do továrního nastavení).. nainstaloval všechny aktualizace z Windows update .. nainstaloval ovladače grafické karty ze stránek nvidia ... nainstaloval antivirus (Avast) a poté začal pomocí Total Comanderu přesunovat zálohované soubory zpátky na můj disk (C)
Kopírování se ale přibližně v půlce zastavilo a nešlo ani pozastavit, zrušit, zavřít, nešlo ho ani ukončit pomocí správce úloh.. postupně mi zamrzl celý windows .. tak jsem do "na tvrdo" vypnul... ale po spuštění se to zamrzání po několika minutách opakovalo.
Řekl jsem si jestli to nemůže být nějáký virus, tak jsem celý windows znovu přeinstaloval, pouze zase nainstaloval antivirus a ovladače, ale i tak mi to začalo znovu, aniž bych začal stahovat Total Comander, nebo přesunovat soubory ze zálohy... ani po několika přeinstalováních se problém nevyřešil - prvně je jeden program ( je úplně jedno který ) který zamrzne, nejde ukončit, jakmile na něj kliknu zamrzne i samotný windows ( nejde vypnout, ani pomocí tlačítka napájení ) , poté všechny ostatní programy a jediné co můžu je odpojit ntb od napájení.
Na googlu jsem hledat zkoušel, a dost lidí má podobný problém, ale řešení které by mi pomohlo sem nenašel..
Netušíte někdo co by s tím mohlo být, respektive jak to opravit? vypínáí "na tvrdo" každých několik desítek minut asi notebooku moc nesvědčí...
děkuji všem

--------------------------------------------------------------

notebook Dell Inspiron 7720
windows 7 HP 64bit


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO