Právě je sob 18 kvě 2024, 22:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Windows vista nechtějí nastartovat
PříspěvekNapsal: pon 22 srp 2011, 17:42 
Offline

Registrován: pon 22 srp 2011, 17:36
Příspěvky: 1
Dobrý den

Mám problém, na který jsem nenašel nikde jasnou odpověď. Po zapnutí počítače a po možnosti vlézt do biosu a bootnout cd/dvd je mi řečeno, že se vyskytl jakýsi problém se softwarem či hardwarem, a že mám vložit instalační disk windows vista a problém přes něj opravit.
Bohužel já instalační dvd spolu se zakoupenou pc sestavou od Fujitsu Siemens nedostal. Jediné, co jsem dostal bylo recovery dvd, které jsem použil, problém to však nevyřešilo.
Samozřejmě je mi dáno jinak několik možností, co dělat - tedy: nouzový režim, nz se sítí a s příkazovým řádkem, popřípadě můžu spustit systém jako při poslední fungující konfiguraci - nic nepřekvapivě nepomáhá. Nouzový režim se po chvilce hlášení zasekne, pokud spustím systém dle poslední konfigurace, visty se začnou načítat a po chvilce se pc restartuje a vše se opakuje.

Nmáte ale někdo nápad jak visty rozběhnout? Už jsem psal do fujitsu, aby mi instalační dvd poslali (docela naivní haha, ale tak zkusit to musím), obepsal jsem známé jestli nemají stejný visty (zatím bez kladné odpovědi, tak snad je to tím, že je opravdu nemají a ne tím, že na mě v tenhle krásnej den kašlou :) ).

Moc děkuji za radu


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO