Právě je ned 28 dub 2024, 15:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Windows
PříspěvekNapsal: stř 04 dub 2007, 9:36 
Offline

Registrován: úte 03 dub 2007, 22:57
Příspěvky: 3
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Po rozdělení pevného disku na primární a rozšířený logický oddíl, pomocí programu Partition Magic 8.0 chci,aby moje složky uložené v tomto rozšířeném logickém oddílu,kde není uložen operační systém, byly soukromé.Poradí mi někdo jak to udělat?Můj oper.syst. je Windows xp Home Edition.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Windows
PříspěvekNapsal: čtv 05 dub 2007, 19:21 
Offline

Registrován: stř 28 bře 2007, 12:10
Příspěvky: 50
abar píše:
Po rozdělení pevného disku na primární a rozšířený logický oddíl, pomocí programu Partition Magic 8.0 chci,aby moje složky uložené v tomto rozšířeném logickém oddílu,kde není uložen operační systém, byly soukromé.Poradí mi někdo jak to udělat?Můj oper.syst. je Windows xp Home Edition.


A máš nainstalovaný FAT32 nebo NTFS?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 05 dub 2007, 23:13 
Offline

Registrován: úte 03 dub 2007, 22:57
Příspěvky: 3
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Mám nainstalované NTFS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 07 dub 2007, 11:15 
Offline

Registrován: stř 28 bře 2007, 12:10
Příspěvky: 50
abar píše:
Mám nainstalované NTFS


No tak nejlepsi je nastavit v Zabezpeceni disku, aby se tam dostal jen jeden uzivatel, ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 07 dub 2007, 14:03 
Offline

Registrován: úte 03 dub 2007, 22:57
Příspěvky: 3
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Z nápovědy.
Každou složku v uživatelském profilu lze nastavit jako soukromou. Označíte-li složku jako soukromou, budou soukromé také všechny soubory a podsložky, které obsahuje. Mezi složky v uživatelském profilu patří Dokumenty a podsložky této složky, Plocha, Nabídka Start a Oblíbené položky.


.To je možno ale provést na disku,kde je oper.systém.
Ale v mém oper.syst.Wind.XP Home edition,navíc, ve / Správě počítače/Systémové nástroje/Sdílené složky/není dále složka Místní uživatelé a skupiny/Uživatelé ,kde je možné provádět úpravy v oprávnění přístupu ke složkám.Domnívám se,že toto je možné jen u oper.syst.Wind.XP Profesional.

Ale,nevím,nejsem v tomto zběhlý.
Abar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 07 črc 2007, 12:15 
Offline

Registrován: sob 07 črc 2007, 12:08
Příspěvky: 1
Dobry den mel bych dotaz boot cd ,jde nejak vytvorit mam stazeny win xp 64 akorat tam neni BOOTFONT. je nejaky program na vytvoreni ??? Protoze kdyz restartuju pocitac chci aby si to vzalo s cd v biosu je povoleno boot vyzkousene na jine verzi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 14 črc 2007, 13:31 
Offline

Registrován: stř 28 bře 2007, 12:10
Příspěvky: 50
abar píše:
Z nápovědy.
Každou složku v uživatelském profilu lze nastavit jako soukromou. Označíte-li složku jako soukromou, budou soukromé také všechny soubory a podsložky, které obsahuje. Mezi složky v uživatelském profilu patří Dokumenty a podsložky této složky, Plocha, Nabídka Start a Oblíbené položky.


.To je možno ale provést na disku,kde je oper.systém.
Ale v mém oper.syst.Wind.XP Home edition,navíc, ve / Správě počítače/Systémové nástroje/Sdílené složky/není dále složka Místní uživatelé a skupiny/Uživatelé ,kde je možné provádět úpravy v oprávnění přístupu ke složkám.Domnívám se,že toto je možné jen u oper.syst.Wind.XP Profesional.

Ale,nevím,nejsem v tomto zběhlý.
Abar



Tady ale nejde o Sdileni, ale o polozku Zabezpeceni. Kdyz klines na slozku, ktere se to tyka (pravym tl. na mysi), das vlastnosti, tak tam mas zalozku "Zabezpeceni". A tam nech jen toho jednoho konkretniho uzivatele, pres kteryho se prihlasujes.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO