Právě je ned 19 kvě 2024, 3:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vlnění na externím monitoru
PříspěvekNapsal: pon 17 zář 2007, 17:11 
Offline

Registrován: pon 17 zář 2007, 16:41
Příspěvky: 1
Zdravím,
mám problém s externím monitorem zapojeným do NB. Máme v kanclu zapojené takto dva monitory. Jsou to LCD monitory "Benq FP92W a" a jsou zapojené do notebooků Acer kousek od sebe. Na mém LCD je dost silně vidět vlnění, někdy víc, někdy míň, ale je to fakt vidět a není to příjemné. Na druhém LCD to dělá taky, ale ne tak silně. Když ale odpojím můj notebook z adaptéru a nechám ho jen na baterce, tak mi to přestane a obraz je bez chyby. Zkoušel jsem zapojit můj notebook a LCD do jiné zásuvky přes prodlužku a bylo to také v pohodě, ale možná se to jen nestačilo projevit, protože někdy, když zapnu NB, tak to nedělá a postupně to začne.
Když jsem můj NB zapojil s mým ext. monitorem Samsung, co mám doma, tak bylo taky všechno v pohodě a myslím, že když jsem vzal ten Benq v práci a zapojil ho ještě do jiného NB, tak to bylo taky v poho. Zkoušel jsem odpojovat různé zařízení, co máme zapojené v kanclu, ale nepomohlo to. Zkoušel jsem i jiné adaptéry k NB, protože mám dva + jeden jsem si ještě půjčil - furt stejný.

Říkám si, že je třeba nějaké rušení v el. síti, jestli se dá koupit něco, čím by se to odrušilo.
Fakt nevím. Zkuste prosím poradit.

Díky moc. Dave


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 17 zář 2007, 18:09 
Offline

Registrován: ned 16 zář 2007, 0:21
Příspěvky: 234
Bydliště: Brno
Vypadá to na zdroj k notebooku,ne že by byl vadný a dokonce oba dva,ale vyhlazení napětí je zřejmě vyřešeno v těchto zdrojích velmi jednoduše,takže se projevuje vlnění díky nedostatečně vyhlazenému napětí zdroje.K ůčelu,jakému to je určeno to postačuje-tedy k nabití baterie.K provozu natvrdo bys musel zřejmě použít kvalitnější zdroj,pokud se vyrábí.Je ale možné,že závada bude i jinde.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO