Právě je ned 12 kvě 2024, 18:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vista a USB flash disky
PříspěvekNapsal: ned 04 lis 2007, 12:03 
Offline

Registrován: ned 04 lis 2007, 11:56
Příspěvky: 2
Zdravím všechny. Mám takový problém s USB flash disky pod operačním systémem Windows Vista Basic. Při připojení USB disku sytém vyžaduje ovladače na CD případně prohledává internet. Samozřejmě žádné ovladače nenalezne a USB tudíž nefunguje. Někde jsem se již dočetl že je to problém Vist a dá se odstranit instalací záplaty. Tu jsem si nainstaloval ale pořád nefunguje. Nemáte někdo podobné zkušenosti?
Visty jsou originální a PC je notebook Asus F3M series. Děkuji všem za jakékoliv rady a nápady!
P.S.: problémy se projevily už u šesti USB disků.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: http://www.mojevista.cz/node/355
PříspěvekNapsal: ned 04 lis 2007, 13:53 
Offline

Registrován: ned 04 lis 2007, 11:56
Příspěvky: 2
estli máte českou Vistu, tak jste na tom podobně, jako já. Po mně chtěla ovladače na USB klávesnici, USB myš, USB flash disk, univerzální USB rozbočovač... Prostě zblbla. Přepnul jsem zemi na Spojené státy, což moc nepomohlo asi, nevím. Každopádně už vím, co pomáhá určitě: když Vista hledá ovladače a nepovede si jí je nikde najít, tak dejte, že chcete najít ovladač ručně. Jako cestu zadejte C:\Windows a označte prohledání i podsložek. Chvíli to pak trvá, ale ovladač se najde a nainstaluje.

Je to dost zmatené chování české Visty, nerozumím přesně tomu, proč se tomu tak děje... Prováděl jsem čistou instalaci na hardware, kde předtím anglická Vista RTM6000 fungovala bez obtíží...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO