Právě je úte 30 dub 2024, 4:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Špatné zobrazování stránek-co chybí mému PC?
PříspěvekNapsal: čtv 12 bře 2009, 20:53 
Offline

Registrován: čtv 12 bře 2009, 20:06
Příspěvky: 1
Prosím potřebuji poradit.Patrně jsem něco nechtěně odinstalovala v počítači.Potřebovala jsem uvolnit místo na disku,tak jsem mazala programy TEMP a TEMPORARY a ještě minimum nějakých o nichž jsem usoudila že vůbec nejsou nijak významné.Něco se mi smazalo ihned,něco se přesunulo do koše,z něhož jsem ale vše obnovila zpět na původní místo.Jenže od té doby mám úplně rozhozené stránky na internetu.Stránky se mi sice načtou,ale v nějakém prapodivném rozhození,kdy jsou texty psané třeba pod sebou,úplně jiným písmem,vše v jiných barvách,v jiném,naprosto rozhozeném pořadí,jiné grafice,něco se nenačte vůbec,nejdou hry,nejdou provádět některé základní operace jako třeba čištění disku apod.Dole v liště se vždy objeví při otevření každé stránky žlutý trojúhelníček s hláškou NA STRÁNCE SE VYSKYTLA CHYBA.Když to rozklepnu,tak se mi většinou ukáže CHYBA:BYL OČEKÁVÁN OBJEKT,vyjímečně SZN NENÍ DEFINOVÁN.Ví někdo co jsem kde odinstalovala?nebo kde nastavit správné zobrazování stránek tak jak se mi zobrazovaly původně,tzn v IE?Nemá to SZN něco společného s Javou?Jo ještě poté co jsem asi třikrát restartovala comp,tak se mi objevila hláška že činnost počítače byla obnovena po závažné chybě,a nějaký výpis chyb,ale stejně počítač funguje špatně.Jinak systém obnovení použít nemohu,mám málo místa na disku,takže tuto operaci nemohu provést.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatné zobrazování stránek-co chybí mému PC?
PříspěvekNapsal: sob 21 bře 2009, 22:21 
Offline

Registrován: pát 02 kvě 2008, 20:20
Příspěvky: 275
Nainstaluj si Mozillu a na Explorer se vykašli. Pokud bys chtěla ale i tak používat IE, stáhni si nejnovější verzi 8.

Projevuje se ta chyba Exploreru na celém OS?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO