Právě je stř 17 črc 2019, 11:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rozmazání, změna velikosti nebo vzhledu ikon na hlav. panelu
PříspěvekNapsal: pon 12 lis 2018, 18:22 

Dobrý den,
nedávno jsem kupoval Windows 10 Pro a od počátku se potýkám s jedním problémem, vlastně více ale tento nedokážu vyřešit.
Po instalaci Win 10 Pro se většina ovladačů najde pomocí Windows Update a to včetně ovladačů od nVidie. Z mě nepochopitelného důvodu nachází po každé čisté instalaci zastaralé ovladače na grafickou kartu nVidia:

Obrázek

Až po instalaci Experience se aktualizují na nejnovější a tady nastává problém.

Když spustím jakoukoli hru na fullscreen a chci jít na plochu(klávesa Win nebo alt+tab) tak se změní velikost, rozlišení nebo samotné ikony ve skrytých ikonách na hlavním panelu:

Obrázek

A zde video které jsem přímo pro podporu Microsoft natočil jak celý problém vzniká: https://www.youtube.com/watch?v=uhNbtvkJG2U&fbclid=IwAR0_Vyqwpq0tvCv8c1ZaD9M97fOOVO9cwH4_rDjWQwxIOYUmHGmnLyqf0zQ

Takový stav trvá do té doby než systém restartuji nebo se neodhlásím. Pak se ikony vrátí do normálního stavu.
Tento problém řeším už od nákupu(25.10. 2018) s podporou Microsoftu kde mi vycházeli velmi vstříc ale po dvou týdnech neustálého přeinstalovávání, různých nastavení a dalších úkonů jsme se nedopátrali výsledku. Až po poslední čisté instalaci(11.11. 2018) jsem si všiml že tento problém nastává po nainstalování aktuálních ovladačů grafické karty. Na zastaralých ovladačích které najde Windows Update se tento problém neděje. Na předchozí verzi Windows 8,1 Pro nebyl problém žádný.
Podotýkám že celou tu dobu hledám a pátrám po netu a nejsem schopný najít někoho kdo má stejný problém. Česká podpora nVidia prostě neexistuje a na českém FB nVidia mě samozřejmě odkázali na podporu v angličtině.
Díky za jakoukoli radu a pomoc.

Systém: Windows 10 Pro
Verze: 1803
Build: 17134.376
Bios: Aktualizovaný před první instalací Win 10
Obrázek
Pc sestava: Procesor: Intel Core i7-8700K; Základní deska: MSI Z370 SLI PLUS - Intel Z370; Pevný disk: Samsung SSD 850 EVO - 500GB, Basic; Pamět: Corsair Vengeance RGB LED 16GB (2x8GB) DDR4 2666; Grafická karta: MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 6G OCV1, 6GB GDDR5; Monitor: MSI Optix AG32C - 31.5".

ZMĚNA: Nové ovladače to nedělají, stává se to i na těch starších. Teď jsem to testoval.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]