Právě je pát 17 kvě 2024, 3:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Restart PC u speciálního textilního stroje.
PříspěvekNapsal: úte 12 čer 2012, 13:24 
Offline

Registrován: úte 12 čer 2012, 13:02
Příspěvky: 1
Zdravím.
Mám takový problém počítačem u snavacího stroje.
Je tak 8let starý a při spuštění se mi vůbec nerozsvítila obrazovka.Asi tak po 5 minutách kdy byl počítač spuštěn.tak se objevila počáteční obrazovka (info o Räm A Procesoru)a nabíhal windows standartně,než se objevila modrá obrazovka a zas restart.takto se to opakovalo asi 8X a vipadá to,že je zdřejmně problém se změnou rozlišení v daném okamžiku tz. s grafikou.Je tam integrovaná a není tam slot na jinou ani do AGP.Nechal jsem to viplé asi hodinu a pak spustil znovu a dostal jsem se i do windows.pracoval PC asi tak 14hodin a pak z ničeho nic restart a opakovalo to samé jako na začátku.restarty nebo se nespustil vůbec monitor.Je to sráč,to vím,ale je v tom PC nainstalovaný speciální sw pro snovací stroje huys Který ovladá přes com 232 plc zařízení a je to belgické.Nebít tam ten spešl sw,tak tak hnedka švihnu jinej počítač.Nemám k tomu žadný cd.Tento pc je celeron 533mhz s čipsetem od intelu s 512ram133mhz a os win2000 prof.Domíval jsem se,že se přehřívá grafika,tak sem pc vyčistil,i když nebylo co a nic ne nehřeje nijak nestandartně.Potřebuji to nějak vyřešit abych nevolal techniky z belgie za strašný prachy.pokročilé zkušenosti s instalacemi a skládání pc mám(snad).Zatím zkusím jiný monitor a zkusím sehnat ovladače GK na webu.Za každou radu co s tím budu vděčný,živí mě to.Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO