Právě je ned 19 kvě 2024, 3:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Resety PC
PříspěvekNapsal: ned 29 dub 2007, 16:38 
Offline

Registrován: ned 29 dub 2007, 16:26
Příspěvky: 1
Zdravím dobrí ľudia , resetuje sa mi PC pri zapínaní 2-6 x zasebov a to len 1x za deň. Nechápem tento problém do reklamácie mi ho zobrať nechcú lebo nevidia na to dvovod. Problém som si všimol od posunu času ale predpokladám že už trval dlkšie len som si ho nevšimol lebo som PC zapol a odišiel z miestnosti.

Prosím pomôžte.

_________________
Intel Celeron 2.80 GHz
RAM 2x po 512MB
DVD+/-RW
Disketovka
Doska ASUS
Grafika nVIDIA 6200
TV karta Manli Plus
Strižňa Panasonic DV


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 26 kvě 2007, 22:28 
Skus preinstalovat windows a kdyby neco tak me muzes napsat na icq 247-776-616


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 28 kvě 2007, 14:49 
HardCore píše:
Skus preinstalovat windows a kdyby neco tak me muzes napsat na icq 247-776-616


Hore som zabudol uviesť že problém sa pri reinštlaovaní ani pri odinštalovaní a nainštalovaní neviriešil, ale ajtak som to už poriešil a to nasledovným spôsobom:

Písal som na rôzne fóra ktoré nebudem menovať a tam tiež nechápali prečo len jeden krát za deň a tak chybu na fórach nikdo neviriešil tak som sa z kamošom rozhodol že táto chyba stojí za viriešenie keďže v DOS-e to nerobylo, v linuxe tiež nie iba vo Windowse. Tak sme postupne začali meniť RAM-ky, potom grafárňu, nakoniec keď nepomohli ani testovania dosky tak som viťahal všetko čo počítač nepotrebuje a dal som tam kamošové komponenty okrem HDD a zdroja, lebo to mi dať nechcel tak som išiel po 3x do Smartu a povedal som že nič stoho čo mi predtým odporúčali nepomohlo (defragmentácia, scanndisk, preinštalovanie OS) plus som im povedal že čo som menil tak naveľa, naveľa to zobrali a čože mi povedali nadruhí deň že zdroj zgegínal a takýmto spôsobom sa chránil aby sa nezničil lebo vyndovs vraj núti PC spotrebúvať viac elektriny ako linux či dos. Tak mám teraz silnejší zdroj + ospravedlnenie.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 07 črc 2007, 10:39 
Offline

Registrován: úte 26 čer 2007, 14:09
Příspěvky: 3
cistis pravidelne pc?ja ho predtim pres 2 roky necistil=vetrak u procesoru se netocil protoze v nem byl chomac prachu,a takovy ty diry pod nim kudy de studeny vzduch byly ucpane...a taky sem mi pred tydnem stalo ze se zasekl chomac prachu ke konektoru graficke karty=vypadavala a pc se zasekavalo nebo resetovalo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Resety PC
PříspěvekNapsal: sob 14 črc 2007, 13:40 
Offline

Registrován: stř 28 bře 2007, 12:10
Příspěvky: 50
Piedro píše:
Zdravím dobrí ľudia , resetuje sa mi PC pri zapínaní 2-6 x zasebov a to len 1x za deň. Nechápem tento problém do reklamácie mi ho zobrať nechcú lebo nevidia na to dvovod. Problém som si všimol od posunu času ale predpokladám že už trval dlkšie len som si ho nevšimol lebo som PC zapol a odišiel z miestnosti.

Prosím pomôžte.


To muze byt procesorem, pameti, zakladni deskou nebo i grafikou. Tyhle problemy se dost tezko odstranuji. Nejlepe zkouset vymenit jednu komponentu po druhe a sledovat, zda se to zlepsi.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO