Právě je ned 05 kvě 2024, 23:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Problémy s OS a neostré písmo
PříspěvekNapsal: ned 29 pro 2013, 15:06 
Offline

Registrován: ned 29 pro 2013, 15:04
Příspěvky: 1
Zdravím,
nedávno sa mi vyskytol problém so vzhľadom môjho OS. Jedná sa o to, že zrazu sa mi stalo písmo zle čitateľné, kockaté, a neostré...ako keby ho systém nevedel vyhladiť...problém sa vyskytol keď som raz zapol PC...nepamätám si na žiadnu príčinu, ktorou by som to mohol zapričíniť a lezie mi to dosť na nervy. Ma niekto skúseností s podobným problémom ?

Lebo kúpil som nový notebook, konkrétne Lenovo z510
(CPU : 4200 Haswell 2,5 GHz; 1TB SSHD; nvidia 740 2GB; 8 GB RAM; kúpa bez OS, mementálne nainštalovyný win 8.1 x64)

A mám s ním od začiatku problémy s OS a to už mam tretí. Prv som vyskúšal Win 8.1 Pro x64, zo začiatku pracoval správne po pár dňoch ako keby sa mu niečo stalo. Extrémne pomalá práca v prostredí windows explorer (herný výkon bol v poriadku).
Potom som nainštaloval Win 7 Ultimate x64. Taktiež zo začiatku fungoval pekne a asi po dvoch, troch dňoch začal robiť problémi pri zapínaní...PC sa zapínal aj 3min. a celkovo výkon bol zlý okrem hier...tie idú zatial vždy dobre. Pri testovaní pomocou PCmark 7 som narazil na problém lebo score bolo cca 2400 a malo byť cez 4000 (www.notebookcheck.net)
A teraz mam nainšalovaný Win 8.1 Pro x64 ale z iného zdroja ako ten predchadzajúci. Zatiaľ funguje celkom OK až na par detailov PÍSMO, a slabý výkon keď nie je zapojený v sieti. Score s PCmarku 7 neviem dodať nakoľko mi program nefunguje správne...pričom bol stiahnutý z viacerých zdrojov :(


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO