Právě je pát 26 dub 2024, 19:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: print server O
PříspěvekNapsal: pát 31 říj 2008, 22:33 
Offline

Registrován: pát 31 říj 2008, 22:15
Příspěvky: 1
Dobrý večer
Chtěl bych poradit s rozchozením bezdrátového printserveru značky OVISLINK WP-103G, který umožňuje i bezdrátovou komunikaci. V mé domácí síti používám internet od společnosti Jetsystems v Prostějově a v mé mimi domácí siti mám internetový signál rozveden pomocí bezdrátového routeru ADIMAX 6304Wg. Používám kabelové rozvody, ale pomocí notebooku s wifi připojením mám ověřeno, že router vysílá a tudíž poskytuje bezdrátové připojení. Můj problém tkví v tom, že jsem připojil kabel od tiskárny do printserveru (do jeho USB výstupu), ale on nedekoval bezdrátové připojení. Upozorňuji na skutečnost, že nemám možnost do něho přivést klasický internetový kabel, který je v síťové kartě PC. Kdybych tento kabel připojil do printserveru, nedostal bych se na tiskárnu vůbec. Chtěl jsem právě využít bezdrátové varianty a upřímně řečeno již se mi nechce investovat do switche, když jsem pořídil bezdrátový printserver.
Děkuji za nápovědu. V nastavení (v manuálu) printserveru se právě asi počítá jenom s variantou zapojení síťového kabelu do printserveru, ale já bych chtěl bezdrátovou.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO