Právě je pon 06 kvě 2024, 3:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: opětovná aktivace USB
PříspěvekNapsal: úte 18 bře 2014, 20:42 
Offline

Registrován: pon 23 srp 2010, 9:50
Příspěvky: 5
Dobrý den, nevíte někdo jak opětovně aktivovat USB zařízení, jehož činnost byla řádně ukončena ve WinXP, bez vysunutí a zasunutí onoho USB zařízení. Jedná se konkretně o WiFi adapter pokud nechci být připojen.

Trochu upřesním situaci. Nejedná se o NTB, ale klasický COMP. Přístup k netu chci přes svůj mobil s Androidem (nejde mi o rychlost a v tarifu přístup k netu mam stejne). Takže jsem používám WiFi - USB adapter, konkretně TL-WN722N. Pokud nejsem na netu tak stejně docházi ke komunikaci a tudíž se mi ubírá limit. Pokud zruším "Přenosný přístupový bod" v mobilu tak to stejně bude hledat sítě a zdržovat. Tak adapter "regulérně" odpojím. Pokud ho budu opět chtít připojit mohu jej vyndat a opět zandat a vše bude OK (stejná situace jako správně uvedeno v odpovědi s externím diskem). Jenomže za pul roku budou kontakty při takovém používání nespolehlivé. Tak jsem uvažoval, že při zasunutí něčeho do USB systém scanuje dotyčný bus a nastavuje vše pro použití. Dotaz se týkal toho zda a jak je možné toto scanování (systémovou službu) vyvolat softwarově. Způsob Zakázat a Povolit řešením je, ale bohužel ne pro manželku. Té by vyhovovala ikonka na ploše "Opětovně připojit k netu".


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO