Právě je pát 26 dub 2024, 8:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nezobrazení adresáře
PříspěvekNapsal: pát 01 úno 2008, 16:07 
Offline

Registrován: pát 01 úno 2008, 15:54
Příspěvky: 2
Dobrý den, mám problém se zobrazovánim adresáře při vytvoření nebo přeposlání emailu u Seznamu.cz Našeptávač je nefunkční, přestože údaj o kontaktech v samotném nastavení je. Postupem nástroje-možnosti internetu-atd. se problém nevyřeší. Při přihlášení na domovskou stránku se emaily zobrazí skoro stejné jako dříve, ale navíc jsou tři řádky na připojení přílohy.Anti vir/spam taky nepomáhá.Maximálně tak jenou nebo dvakrát, potom naskočí opět stejé a upravené okno emailového prohlížeče.Z jiného PC vše ok.
Nevíte prosím někdo co s tím.Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 01 úno 2008, 17:50 
Offline

Registrován: úte 25 pro 2007, 8:22
Příspěvky: 744
Nepochopil jsem, kde je problém. Nemohl by jste problém popsat ještě jednou a trochu srozumitelněji? Vy chcete vytvořit adresář ve schránce na Seznamu? Proč zmiňujete Antivir/spam? Jak souvisí s problémem?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 02 úno 2008, 11:26 
Offline

Registrován: pát 01 úno 2008, 15:54
Příspěvky: 2
Dobrý den, pro upřesnění problému.. Mám email u Seznamu. Při vytvoření nového emailu (zprávy) při zadání - Komu- mi napíše našeptávač všechny adresáty začínající na zvolené písmeno.Potom je jeden řádek s předmětem a jeden s možností přiložení souboru a následuje text emailu.To je vše zatím správně...
Potom, když se vrátim na email(např.chci přeposlat nebo napsat nový) je stránka zobrazena ve stejné grafické úpravě(barevně i s možností dalších nabídek) ale nechodí našeptávač adres(vůbec se žádná nápověda nekoná) a řádky pro předmět jsou tři pod sebou(..proč zadávat tři předměty?)a možnost přiložit tři přílohy, tj.také tři řádky. A v hlavičce emailu je od,komu,předmět a datum jako normálně a hned pod tím je řádek s možností kliknutí - zobrazení hlavičky-, na které když kliknete tak se zobrazí detail odesílatele a emailu komu to ješte poslal.
Ten ani spam\vir jsem psal proto, že mi přijde když to tim projedu, tak při prvním přihlášení to jde ok a až při dalším přihlášení problém trvá.
Každopádně to dělá jen můj PC na více email. adres které mám u Seznamu. Při přihlášení z jiného PC je vše ok.
Moc děkuji za radu. Petr


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO