Právě je ned 19 kvě 2024, 0:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nelze spustit žádný proces
PříspěvekNapsal: ned 25 zář 2011, 15:29 
Offline

Registrován: stř 23 bře 2011, 20:55
Příspěvky: 2
Zdravím, předem formality: Windows 7 64bit, Lenovo Thinkpad Edge e520.
Jak píšu v nadpisu, po nabootování Windows mi nelze spustit žádný nový proces. Ono se vlastně ani nedokončí startování OS. Zastaví se to tak asi v půlce, spustí se jen pár procesů(jako explorer.exe) a jen s nimy se dá pracovat, tzn. spustím správce úloh, průzkumníka atd., ale nic jiného. Když se pokusím spustit nějaký program, proces se na půl vteřiny objeví v správci úloh ale hned se zase zavře.
Možná příčina: Včera jsem prováděl antivirovou kontrolu pomocí Avastu a našlo mi to asi 3 nebezpečné soubory, tak jsem je přesunul do Truhly a pak mně to řeklo ať restartuju ntb, tak jsem si říkál než budu restartovat, tak si vyčistím ntb kompletně a použil jsem CCleaner na pročistění registrů. Pak jsem restartovat a pak nastaly ty problémy.
Pokusy o spravení: Nejdřív jsem zkusil obnovit smazané registry CCleanerem ze zálohy, nic. Zkoušel jsem načíst bod obnovení(nebo jak se tomu nadává), žádná změna. Zkusil jsem pustit W7 v Safe mode, ale nic se nezměnilo, načetlo se to do stejného bodu jako v normálním módu.
Nějaká rada?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO