Právě je ned 28 dub 2024, 2:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: nejde zvuk
PříspěvekNapsal: čtv 19 dub 2007, 11:25 
Nefunguje mi zvuk na PC a kdyz chci pustit neci ve Winampu, otevre se okno: Nullsoft vaveOut plug-in v2.2. A v okne je napsano: Bylo pouzito ID zarizeni, ktere je mimo rozsah systemu. Mohl byste mi nekdo poradit? :cry: Dekuji


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 22 dub 2007, 10:15 
ja dycky kdyz pustim hudbu a do toho jinej program tak to zacne sumet a je to zasekany ...nevite nekdo cim to je??neni to neco stim rundllem 32??


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: nejde zvuk
PříspěvekNapsal: úte 29 kvě 2007, 9:42 
Marlenka píše:
Nefunguje mi zvuk na PC a kdyz chci pustit neci ve Winampu, otevre se okno: Nullsoft vaveOut plug-in v2.2. A v okne je napsano: Bylo pouzito ID zarizeni, ktere je mimo rozsah systemu. Mohl byste mi nekdo poradit? :cry: Dekuji

Zkus vyskoušet jinej přehrávač třeba WMP 10 nebo 11 a ozvy se jetli ti to stále blbne pak by to mohl být nějaký poškozený kodek,ještě by byla jedna možnost Zupdatovat Winamp do kterého by se ti měl chybějící kodek doinstalovat :wink:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 29 kvě 2007, 9:47 
jacop píše:
ja dycky kdyz pustim hudbu a do toho jinej program tak to zacne sumet a je to zasekany ...nevite nekdo cim to je??neni to neco stim rundllem 32??


Jestliže ti vyskakuje hláška nelze najít rundll32 mohloby jít o poškozenou knihovnu ve Windows zkus konzoli pro opravu systému nebo zkus přeinstalovat zvukovou kartu :!:


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO