Právě je ned 28 dub 2024, 1:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: mrznutí PC
PříspěvekNapsal: čtv 17 kvě 2007, 14:00 
mám problém počítač se neustále seká seká se třeba i když zrovna nic nedělám a jsem jenom na internetu také ted se seká když píšu vypalovačka mě přestala vypalovat dvd ale cd ještě nedávno šli asi tak před měsícem mě pc šel uplně nádherně tak vás žádám o radu co mám stim dělat skoušel jsem spoustu antivirů a anti spyweru a nic možná jestli v tom nehraje roli explorer hlasil mě mě predtim nakou chybu a jestli to chci odeslat tak fak netušim co stim je tak vás ještě jednou žádám o radu a předem děkuji :wink:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: RE
PříspěvekNapsal: ned 20 kvě 2007, 10:05 
Čaues. No podobný potíže jsem měl na svým počítači taky. Teda kromě tý vypalovačky. Na internetu explorer je nejlepší se vykašlat, protože se mi v něm furt otevíraly vyskakovací okna...mám jenom SP1....vyřešil jsem to antivirem NOD32...najdes ho na www.slunecnice.cz, testovací verze 30 dnů....od tý doby nemám problém.

Jenom je třeba taky možný, že máš spuštěno moc programů, které pracují na pozadí...jako právě třeba antiviry, firewally a tak. Zkus ještě program RegCleaner a pomocí něj upravit množství programů ve Start-up listu, ale bacha ať nesmažeš systémový služby....dej vědět jak jsi na tom a jeslti to pomohlo sem na fórum.

Lukyn


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO