Právě je ned 12 kvě 2024, 3:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: instalace WINDOWS
PříspěvekNapsal: úte 25 pro 2007, 8:31 
Offline

Registrován: úte 25 pro 2007, 8:22
Příspěvky: 744
Dostal se mi do rukou počítač BOXER I od Comforu (pár dní starý a fungoval), na které nefunguje nic. Podle informací, které mám, na něm byla Vista. Někdo PC zformátoval s tím, že na něj dá XP. Výsledek je takový:
1. vložím-li instalační CD s XP nebo Vistou, nerozběhne se (nba CD šáhne - rozsvítí se kontrolka na mechanice)
2. pustím PC, objeví se (ihned, bez jakýchkoliv testů), že po zmáčknutí DEL se dostanu do BIOS, po zmáčknutí TAB se dostanu do POST (power on self test). Po zmáčknutí se samozřejmě nikam nedostanu.
3. spustím PC, máčkám DEL, probíhá POST. Po skončení zůstane výsledek na obrazovce, po stisku ENTER se objeví text viz bod 2 (mechanika tedy funguje)
4. zmáčknu-li na začátku ALT+F2 a mám-li vloženo správné CD, přepíše se mi BIOS. Pokud není, píše hlášku, že nenašel soubor s BIOSem.
5. Příkazový řádek nenaběhne.
6. Stisk F8 nepomáhá. Zmáčknu-li tuto klávesu po POSTu, přepíše se mi řádek ve výsledku POSTu "Press F8 for BBS Popup" na "Boot selection Popup Mem has been selected", ale na nic to nemá vliv.

Tech info : AMIBIOS, MB P5GC-MX/1333, Pri master ATAPI DVD, 3 master WDC, SATA II.

Děkuji předem za každou radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: instalace WINDOWS
PříspěvekNapsal: stř 02 led 2008, 18:38 
Offline

Registrován: stř 02 led 2008, 15:15
Příspěvky: 66
LOLEC tak to se mi stalo pred tejdnem taky tak sem jim to poslal na reklamaci jakmile mi to dovezou hned ti reknu :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO