Právě je pát 26 dub 2024, 15:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hra F1 Challenge 99-02/problémy s internetem ve gamespy
PříspěvekNapsal: pon 26 zář 2011, 16:17 
Offline

Registrován: pon 26 zář 2011, 14:27
Příspěvky: 12
Dobrý den, 8)

Doufám že to píšu na správné místo do forka,pokut ne tak se předem všem omlouvám)

No a ted k problému co mám ze svým počítačem,prosím někoho trpělivého o velkou radu)
Když máme čas tak z dobrýma kamarádama hrajem hru F1 challenge 99-02 přes Gamespy)Jinže máme velký problém a to takový že když se přihlásíme na jakýkoliv server tak nám tam všichni děsně sprostě nadávaj že prý máme Lag a špatný Net jinže mi nic schválně neděláme a máme i všecky věci na ploše vypnuté jako (icq-skype-prostě vše)
(zatím nám nikdo nebyl vůbec schopný dobře poradit a každý říká něco jiného proto se snažíme svůj problém vyřešit zde ...nevíte čím to je ? já bych pořád sázel na nedostatečně pomalý net ale nekteří říkaj jestli to není třeba Firewall nebo dokonce Grafická karta nebo i samotný procesor pak aplikace na ploše ale to je nesmysl když je vše vypnuté...tak nic jiného mi nenapadá jo a to dokonce ti co mají nebo měli vodafone nebo O2 a jiný tak jím to jde ještě 100x hůře nebo vůbec a to nemluvím o tom kdo má jaký Windows....ti co mají Windows7 tak jím to nejde vůbec a těm co mají Windows Vista tak docela okay a vůbec nejlíp šlapou XP Windows nato nenechám dopustit i když mi v každým obchodě říkaj že prý prodávaj jen Win7 a že prý nelze Win prohodit za Xp to je pěkná blbost...pokut bych neřešil své dobré kamarády co už mě konečně každý znich poslechl aby si koupil Win xp a další rady tak by jím to nešlo do dneška jo a ještě jsem všem doporučil aby si každý koupil kombi kartu 4G od T-Mobile a jsou všichni spokojený už jsem to poradil více lidem a zatím se nic lepšího nenašlo ....ale ten LAG nás trápí všecky dost takže nám zatím nezbývá nic jiného než jezdit na svém serveru protože takový Španělé a ostatní země ty nám dávaj a pořád nás zato vyhazujou tedy KICK ....pak tam je jeden kluk co bydlí v Iráku a má paradoxně nejlepší NET ze všech a to nám říkal že ke všemu tam dotoho bombardujou cizí vojska...a my v České Republice kde máme všecko prošpekované dráty tak sotva si zahrajem...a to bydlíme na místě kde je signál prý největší....jsem stoho docela velmi zklamaní ...jo abych nezapomněl na pár věcí ...když závodíme tak nám docela hapruje net jednou máme ping serveru 180 potom pak 280 né že by to vadilo to néééé protože limit proto aby to šlo je asi mezi 40 až 50 nebo kolik ale co nám nejvíc vadí je to že když závodíme že to nemáme tak hezký jako ti co mají silný net a musej se umět dostat před soupeře kvalitným útokem a né tím že nás někdo jen podjede jak vlak v tunelu je mi jasné že to na 100% je net ale jak to vyřešit? je pravda že ti co mají ping okolo 500 a víc tak maj super závody jak na tv ale těch 300 plus mínus to je standart i když je pravda že jiný to maj 100x horší třeba jen 110 ping a pak se i děje to že kdo má takhle extrémně malý ping že dokonce mizej auta z dráhy jako že jedou ale nevidíme je ...nebo se to i dost seká...nevím jestli je povoleno sem dávat e-mail ale pokut by se ozval někdo kdo by tomu fakt rozuměl a rád poradil a odpověděl na všecky otázky tak si můžem někam napsat......

je pravda že čím hráčů tam je tak tim víc to blbne lag a člověk stoho závodění nic nemá
chtěl bych se zeptat jakou grafickou kartu mi doporučujete aby to vypadalo jako víc živě ale přitom aby to nepadalo kvůli grafice na plochu Win...

další řešení prý je pevná linka ale my to nemáme aní nechcem nám právě moc vyhovuje ta 4G karta co je za 850 na měsíc jako limit a nejde natom udělat dluh aní korunu...pak ještě prý paušál jinže to je to samé co vůbec nechcem....rádi hrajem annonymně a chcem vylepšit jen ten signál alias ping.....

ještě poslední věc když jezdíme ostré kolo na čas a někdo se zrovna přihlásí na server tak se mi stane že místo rychleho kola zajedu třeba o 6 vteřin pomalejší protože se to vždy na chvilku zastaví a já nevím co vše koupit aby to běhalo bez jediného problému...

budu se těšit na odpovědi a předem moc díky...

dannyho-partaci :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hra F1 Challenge 99-02/problémy s internetem ve gamespy
PříspěvekNapsal: pát 04 lis 2011, 18:56 
Offline

Registrován: pát 04 lis 2011, 18:52
Příspěvky: 18
Špatné signály internetu a nepadá ti to někdy?

_________________
Chcete si pojistit vaše stáří tak už můžete je tu penzijní připojištění. Jedete na dovolenou tak je třeba mýt Cestovní pojištění


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hra F1 Challenge 99-02/problémy s internetem ve gamespy
PříspěvekNapsal: úte 01 kvě 2012, 12:30 
Offline

Registrován: pon 26 zář 2011, 14:27
Příspěvky: 12
No pokut závodíme jen znaší partou tak nic nepadá,popravdě aní když závodíme v GameSpy protože v Praze máme vysílač silnej blízko domu....je to část Praha 4....ale je pravda že nám to vždy sem tam po nějaké době spadne ale to jen když se během chvilky na server přihlásí třeba 16 lidí tak to server nevydrží a spadne ale né vždycky...jen si říkám čim to může být když máme silnej signál a to prý budou dělat ještě silnější a přitom to tak hrozně zlobí...třeba ten signál na nás nefunguje nebo nás musí něco blokovat nebo rušit ten signál jinak vážně nevím....je teda pravda že na chalupě mi to nejde vůbec protože když založím server tak můj druhý počítač ho nenajde protože pro server je vyžadovanej jistej limit v signále tedy pingu....na chalupě mám šanci se přihlásit jen na server co založil jiný protože ten kdo to založil od svého bydliště tak to má silné a to dokonce víc než já v Praze natož na chalupě kde se sotva podívám na mejlík....nevím už hodně lidí mě nedokázalo v ČR poradit aní říct čím to je a hlavně že všude byli reklamy jak bude v celé zemi velmi silný signál jak ve městě tak na vesnicích a vůbec to není pravda...protože to mělo být na konci roku 2011 a koukejte je skoro polovina roku 2012 a signál nikde to asi ty dotace z EU zase někdo vytuneloval aní bych se nedivil kdyby to za nějakou dobu bylo v televizi jako ve městě to funguje docela tak 50 na 50 jak kdy a hlavně záleží na počasí ale když si to chci vzít mimo prahu na chalupu tak jsem v háji dost a....docela mě to štve protože takový němci američani a ostatní země maj fakt silnej signál a bez paušálu nebo pevní linky a co mě nejvíc nedalo spát když mi jeden kluk co byl z Íranu nebo Iráku ted nevím psal že maj jeden ze nejsilnějších signálu na světě tak si jen říkám kde je ta spravedlnost když tyto země neměli před pár lety sotva aní televizi a pak evropa která má takový vývoj lepší než takové válečné země kde se bojuje každý den jako mi to psal on že tam padaj bomby a vše jim funguje jedině mě napadá jestli to není nějakým silným generátorem vytvořenej pro jaderné zbraně jinak nevím jak je tohle možné ... ono těch problemů je více takže nevím jestli to sem má cenu psát...a abych nezapomněl tak 4 G na konci května prý přestane uplně fungovat jen proto že si T-mobile vymyslel kravinu aby si lidi museli jít koupit novou 3 G kartu a prý je to lepší a rychlejší a levnější ale já tomu vůbec nevěřím...jeden kamarád říká že to je 100x horší než 4 G a že to dělaj jen kvůli tomu aby každý šel do paušálu místoho aby každý měl anonymní internet na kredity...stejnej problém byl z lidmi co chtěli koukat na TV kdo si nekoupil set to box měl smůlu a tyhle ty reklamní nátlaky neuznávám když na moravě koukaj jako jediný bez toho....jsou to jen kraviny co si vymýšlej na slušné lidi..... snad někdo poradí budu moc rád protože mě to už štve jak v téhle zemi aní neumí někdo poradit...

kdyžtak jestli můžete tak napište jakou sestavu doporučujete pro realné závodění ve GameSpy ve hře F1 challenge 99 - 02 ...každý používá něco jiného grafické karty a další vychytávky....mě teda vše fungovalo protože špatný pc jsem nikdy neměl....můj první pc byl možná trochu standart ale chtěl bych poradit jakou kartu mám koupit aby ta hra běžela nevyhazovala byla rychlejší a měla realnější obraz jako ostatní hry.....

budu moc rád za všecky rady :?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hra F1 Challenge 99-02/problémy s internetem ve gamespy
PříspěvekNapsal: úte 01 kvě 2012, 12:41 
Offline

Registrován: pon 26 zář 2011, 14:27
Příspěvky: 12
Ještě jsem zapomněl na jednu věc,vím že třeba nový F1-Mania 2010 až 2012 vyžaduji lepší karty jinak se to zasekává a pak člověk může jezdit maximálně ty F1 challenge 99 - 02.
Jen bych rád věděl co udělat pro lepší grafiku a lepší signál ...

Jěště jednu věc bych zapomněl nevím jestli někdo z vás stím má zkušenosti ale já si vždycky přál závody na úrovni tim myslím to že chci aby mě závodní auto muselo normálně předjéct vedle mně a néééé jako duch co mě přejede či podjede jako stín jestli mi rozumíte?
jsou ligy kde maj tak super signál že tam když chcete někoho předjéct tak to musíte dokázat riskem jako v právé formuli jedna čím to je ? lepší signál? nebo ještě něco jiného....snad se mi to povedlo do detailu co nejlépe vysvětlit....vím jen jedno že když ten kdo ma super signál založí server tak pak ho díky němu maj i ostatní a pak jsou ty realné bitvy na dráze ale jinak to jsou závody duchu kde místo aby vás předjížděj někdo tak to cpe na vaší formuli a když se nějak chvilkově podělá net tak se vstává že vás nabourá a formuli má okay a já jsem mimo ve štěrku..... :(


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO