Právě je pon 06 kvě 2024, 20:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: HP Deskjet F4280
PříspěvekNapsal: sob 17 dub 2010, 17:31 
Offline

Registrován: sob 17 dub 2010, 16:35
Příspěvky: 1
Zdarky všem
a zároveň dík za případnou opravdu funkční a dobrou radu.
Nevíte někdo,jak odinstalovat veškeré potvorstva s HP spojené? Odinstalace z dodaného CD zkrátka nefunguje. Přes "odebrat programy" to nejde. Rady pana Hudáka z "Centra podpory produktů HP" vedly k tomu,že jsem 4x musel použít "Obnovení systému",abych mohl aspoň na net... Nejedná se o žádnej šmejd-koupil jsem v kameným obchodě origošku a cca 2 roky fungovala vpoho. Problém nastal po reinstalaci./"umřel" HD/ WinXP mám origa a přeinstalaci zažily jen 2x. "HP Imaging Digital Monitor" mi začal vypínat firewall,celkově se bedna zpomalila,narostlo množství spamu. Tak následovala přeinstalace ovladačů dle "odborníka z Podpory produktů HP". Výsledek:Tiskárna totálně nefunkční. Tak jsem zkusil vrátit pův.ovladače z CD.Výsledek: HP Imaging Digital Monitor prodloužil dobu vypnutí firewallu... Teď už chci jen vše,co s HP Deskjet4280 souvisí nějak z počálu vyoperovat. Další HD se mi kupovat nechce... Ještě snad dodám,že HD je vpoho,kupovaný v Sajmu,origo. PC projeto všemi dostupnými hledači virů,malware...atd. Nechci hledat příčinu-já se zkrátka chci čehokoli,co zavání HP zbavit... Dík za radu. Sag.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO