Právě je pon 29 dub 2024, 3:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hledám dobrou grafickou kartu a sestavu pro herní laptop.
PříspěvekNapsal: čtv 09 říj 2014, 20:08 
Offline

Registrován: pon 26 zář 2011, 14:27
Příspěvky: 12
Hledám dobrou grafickou kartu a sestavu pro herní laptop v normální cenně.

Dobrý večer všem,chtěl bych hrozně moc všecky požádat o takovou věc a velkou pomoc.Já totiž momentálně jsem bez hlavního pc který jsem používal pro práci,ale i pro hezké hry jako odpočinkovej relax,když byl čas s kamarády hrát třeba po internetu.Jinže bohužel měl jsem děsnou smůlu na virusy a tak jsem přišel o velmi drahé laptopy značky Acer s Win XP a druhý Win Vista.Oba měli CD Rom,takže jsem mohl kdykoliv pouze koupit hru nahrát a hrát,ale oba počítače jsou totálně zníčené a ted používám laptop Acer Win7,ale problém je,že naněm mi nejde naprosto nic aní práce aní žádné hry a sotva se dostanu do e-mailu na poštu.Bohužel Win8,9 až 10 taky žádná sláva a co je horší,že je pc bez CD Rom,protože je to jen ten minilap na net a poštu a né jako ty větší pc s CD Rom a i když mám dobrou flešku,tak mi je to k ničemu,protože tam nemám žádné hry uložené a ze starého pc to už nepřetáhnu už to nejde nakopnout a zapnout,takže mám fakt smůlu a to hraní jistých her mě fakt umělo vylepšit náladu celkově,ale další problém co mám je velmi špatný internet,protože dřív jsem měl velmi dobrý docela silný net od T-mobile,ale pak společnost šla do kytek a internet už jim nešel,tak jsem musel jít ke společnosti od O2 a tam je net velmi slabý,ale jediná šance je nějaké hry ze seznamu dostat od někoho poštou a třeba si společně zahrát.Můj internet totiž nemá šanci stáhnout cokoliv chci aní ty nejmenší soubory natož ty větší nejde nic aní hudba,hry,filmy prostě nic.Aní nemohu pustit klipy na youtube,protože se to děsně dlouho načítá at je klip krátký nebo dlouhý a proto bych byl hrozně moc rád,kdyby někdo kdo hraje stejné hry a má plné verze at na cd jako originál nebo stáhnuté kopie,jestli by se někdo semnou nepodělil a třeba i nezahrál.Nejvíce mám rád multiplayerové hry,ale říkám si kolik her mi na Win7 půjde,jestli vůbec nějaké budou fungovat.Ještě bych uvítal odbornou radu od někoho zkušeného,kdo by mi doporučil jaký typ počítače bych si měl sehnat na ty hry co vyžadujou lepší nastavení tedy jaký názvy karet a kolik stojí atd a ještě bych uvítal radu jaký internet mi doporučujete na hraní her pro lepší ping,ale hlavně net bez pevné linky nebo paušálů tim myslím net co se dá dobíjet na jeden měsíc atd.
Zde seznam her co bych rád nějak sehnal(Dokonce bych jich spoustu měl,ale ten pomalej net mi nedovolí mít žádnou jak je pomalej.

1.F1 challenge 99_02 + třeba i jiný.
2.Blitzkrieg všechny díly.
3.Cobra11 tuhle hru bych si moc rád zahrál v němčině i češtině,ale kartu asi nemám dobrou.
4.Emergency všechny díly.
5.Rambo
6.Splinter cell všechny díly.
7.GTA Všechny díly.
8.Max Payne všechny díly.
9.Age of empires všechny díly.
10.Rise of nations
11.Knight and merchants všechny díly
12.Swat všechny díly.

A další hezké hry co znám i neznám(Můžete i doporučit)Já jich znám hodně,ale hodně jsem jich propásnul...Miluju taktické válečné multiplayerové německé hry,ale jinak vše možné i akční i sportovní...
Nejlépe všechny hry co maj německý zvuk i titulky nebo maj možnost stáhnout jazyk pro hru.
Budu opravdu moc rád,když mi někdo pošle nějaké ty hezké hry jako soubor do e-mailu které lehce mohu otevřít a skopírovat nebo nainstalovat. můj e-mail je German@centrum.cz Děkuji předem všem za rady a za pomoc Děkuji.Rád dám třeba Blitzkrieg nebo Age of Empires ve gamespy multiplayer.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO