Právě je ned 12 kvě 2024, 17:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: half life2 - monitor out of range
PříspěvekNapsal: čtv 01 lis 2007, 11:45 
Offline

Registrován: stř 31 říj 2007, 12:01
Příspěvky: 5
Zdravím pánové a dámy,

prosím Vás potřebuji nutně poradit. Nainstaloval jsem si na nový počítač half life2 a v option jsem si nastavil rozlišení místo 1024x768 vyšší. Teď nevím které, ale to není podstatný. V tom mi monitor nahlásil " frekvence out of range" a nějaký čísla. Pochopil jsem to tak, že můj starší 17" monitor nezvládá toto rozlišení tak to chci vrátit zpět. Jenže se mi to nedaří. Odinstaloval jsem ji ale to nepomohlo. Počítač si to pamatuje. Nevím jestli je to někde zapsaný v registrech, nevím jak bych to našel. Pomohlo by třeba přeinstalování ovladačů grafiky? Když kliknu na vlastnosti spouštěcího souboru tak dám spustit s rozlišením 640x480 a v režimu 256 barev, ale to taky nepomáhá. Hra nemá klasický setup soubor kde se toto u některých her nastavuje. Jen se překopíruje na hadr a krekne:) štve mě to!!

Díky všem za jakoukoliv radu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 06 lis 2007, 0:47 
Offline

Registrován: ned 16 zář 2007, 0:21
Příspěvky: 234
Bydliště: Brno
Nejlépe je to přeinstalovat,pokud nevíš,kde všude se to má nastavovat. Jsou s tím potíže,také se mi to stalo a tak jsem to prostě opravil,soubory ti zůstanou neporušené,jen systém je nakopírován do původního.To ale musíš zadat při instalaci. To znamená,nejprve potvrdit entrem instalační proces,potom zvolit disk tam,kde je systém a neodstraňovat soubory.Řekne to myslím,že systém ponechá soubory původní,nebo že bude instalováno do pův.místa,něco na ten způsob. Neprobíhá žádné formátování! Pouze jsou s tím potíže,vyžaduje to během instalace ovladače,které jsi při normální instalaci původně nainstaloval automaticky,nyní ale budeš muset instalovat a nastavovat - odkud instalovat-ručně.Nebo je vyžadováno heslo správce u inst.CD OEM.
Proto je lepší instalovat znovu s formátováním.Při nastavování rozlišení monitoru,když zmizí obraz,nebo se objeví: rozliš.mimo možnou freqenci stačí obvykle stisk ESCAPE a je to zpátky. Napiš,jak sis poradil,ať se ostatní,i já mohou poučit. Míra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 08 lis 2007, 17:44 
Offline

Registrován: stř 31 říj 2007, 12:01
Příspěvky: 5
díky moc vyzkouším a napíšu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 10 lis 2007, 16:53 
Offline

Registrován: stř 31 říj 2007, 12:01
Příspěvky: 5
kámoši mi teď ještě radili že to musí být určitě v registrech ať se v tom pohrabu, nebo měli ještě jednu drsnou radu, že mám při spuštění hry restartovat počítač :shock: že prý hra pak najede v nouzovém režimu a tam budu moct to rozlišení změnit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20 lis 2007, 17:46 
Offline

Registrován: stř 31 říj 2007, 12:01
Příspěvky: 5
Tak jsem to tak udělal, obnovil jsem systém. Nakopíroval se na původní místo a všechna data zůstala. Až na uložené pozice ve hrách to mě štve, měl jsem si udělat zálohu, zapomněl jsem na to! Už pařím Halfa ale mám další problém! Když mi najede Half, tak mi to píše "A.I. Disabled.." a nepřátelé vůbec nereagují! Mužete mi někdo poradit co s tím? :?:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20 lis 2007, 17:51 
Offline

Registrován: stř 31 říj 2007, 12:01
Příspěvky: 5
odpovím si sám, stačilo jen chvilku hledat našel jsem tento návod, pokud má někdo stejný problém, vyzkouším snad to půjde!:

A.I. Disabled
Pokud mate problem ze pri spusteni hry se vam objevi napis: A.I. Disabled. Musite jit do slozky z Half-life 2 a tam do slozky HL2, dale pak do slozky cfg. Odtud zkopirujte na plochu soubor: config.cfg a prejmenujte ho na: autoexec.cfg potom tento soubor otevrete v textovem editoru a smazte vsechen text a napiste tam misto nej toto: ai_norebuildgraph "1" ai_disable "0" ( musi to byt pod sebou ) Potom uz jen zkopirujte soubor zpet do slozky cfg ( Jeste se to zepta jestli chcete soubor prepsat ? Dejte ANO. Vse by vam melo jet bez problemu. Pokud ne tak mi napiste.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO