Právě je pát 19 dub 2024, 16:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: černá obrazovka
PříspěvekNapsal: úte 10 bře 2009, 19:06 
Offline

Registrován: úte 10 bře 2009, 19:05
Příspěvky: 3
Dobrý den mám problém s PC vůbec nevim čím to je ale prostě když zapnu PC tak je černá obrazovka při načítání prostě při všem stalo se mi to i včera ale PC sem asi 10 vypnul zapnul restartoval no prostě šašil sem s tim jak se jen dalo a najedou to naskočilo ovšem přídu dnes ze školy zapnu PC a nic takže sem skoušel to samé asi 50x a prostě nic furt černá obrazovka napadlo mě že by to mohlo bít něco jako hibernace bo tak něco ale příde mi divné že ani po restartu po vypnutí PC na zdroji je obrazovka furt černá sem si jistý že monitor je v pořádku skoušel sem ho u táty na notebooku a v pohodě a ted ho mám na starém PC a taky šlape uplně normálně takový věci jako pořádně zastrčit všechny snury atd sem smaozřejmě zkoušel předem děkuji za jakoukoliv odpověd. :)
PS: neradte mi veci at vlezu tam a tam skusim vypnou to a to protože mám rpsotě černou obrazovk ua ani se nepřihlásim :D (windows mám oreginální visty)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: černá obrazovka
PříspěvekNapsal: úte 10 bře 2009, 19:56 
Offline

Registrován: pát 02 kvě 2008, 20:20
Příspěvky: 275
Pokud nejde signál do funkčního monitoru, problém bude nejspíš v grafické kartě. Nevydává PC po zapnutí jiný Beep code, než 1 krátké pípnutí?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 10 bře 2009, 22:02 
Offline

Registrován: úte 10 bře 2009, 19:05
Příspěvky: 3
když zapnu PC tak slyšim jen jedno krátký pípnutí takže to bude asi ono a PC nejspíš pude na reklamaci no dík za radu :)
jo a ještě takle když sem vypojoval ten "rozbitej" pc abych sem mohl dát zase tenhle tak sem zapoměl vypnout monitor a když sem se na něj podíval tak tam běhalo "check signal cabel" takže kdyby byl problém v grafrně nezobrazilo by se to takle ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 10 bře 2009, 23:19 
Offline

Registrován: pát 02 kvě 2008, 20:20
Příspěvky: 275
To jedno krátké pípnutí znamená, že je vše v pořádku. Pokud by byla chyba v grafice, uslyšel bys 1 dlouhé a 2 krátké pípnutí.

To, co psal monitor-Check signal cable je pouze text z monitoru, něco jako No signal.

Můžeš si ještě od někoho půjčit grafiku a zkusit ji ve svém PC, abys zjistil, zda ta dosavadní neodešla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 11 bře 2009, 8:47 
Offline

Registrován: úte 10 bře 2009, 19:05
Příspěvky: 3
Takže problem je na 99% v tý grafice dneska to nesu an reklamaci dík za rady :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO