Právě je čtv 28 bře 2024, 12:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vypadek Internetu
PříspěvekNapsal: pát 18 úno 2011, 0:29 
Offline

Registrován: pát 18 úno 2011, 0:16
Příspěvky: 1
Dobrý den sem už úplně bezmocný :cry: ,,zapnu pc normalne serfuju na internetu stahuju atd,,ale po nějaké době se internet vypne proste se mi ukaze na ikonce připojení žlutý vykřičník a musím pc restartovat ,,někdy se to stane po hodině někdy po dvaceti minutách ,,mam windows 7 ultimate ,,,už jsem ho kvuly tomu i reinstaloval a stale se to opakuje

moje schema připojení ..MODEM>WIFI-ROUTER>PC ale routerem to neni protože když sem počítač připojil jen přes modem tak se to stává taky a modem vadný být nemuže protože na notebooku mi to jede v pohode... stahl jsem originální ovladače a stale nic ,,a stve mne to protože když stahuju přes noc tak se to vypne a kompl jede celou noc zbytečne ,,

''prominte mi gramaticke chybi"

prosím pomoc,,

--------------------------------------------------------------------------------------
sestava :MSI K9VGM (MS-7253) ,AMD Athlon LE-1640, 2600 MHz (13 x 200), 2GB ram ,ATI HD 2600 xt 256 MB ,Windows 7 Ultimate *32


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vypadek Internetu
PříspěvekNapsal: pon 26 zář 2011, 15:51 
Offline

Registrován: pon 26 zář 2011, 13:27
Příspěvky: 12
Zdravím....

Ten problém mám taky a to mám Wifi k tomu...
Bohužel u Win7 je tenhle problém častý...proty co mají pevnou linku musejí zbytečně restartovat pc a dlouho čekat ale ti kteří mají kartu 4G jen vyndaj a zasunou zpět bez čekání a mohou opět na NET...dost ale taky záleží jaký máte typ interneti či Win a v jaký lokalitě se nacházíte protože na net velmi púsobí jak počasí tak to kde jste a jaké máte pokrytí internetový.

Všem doporučuji Win XP funguje že všech win systému nejlíp dokonce i Win Vista je docela okay ale kdo máte Win7 tak radči co nejrychleji vyměnit nejde stim prakticky nic a jsou stím jen problémy.

pevná linka dost padá a člověk zaplatí zbytečně moc peněz a paušál to samé..kupte si na měsíc z limitem co nejde přesáhnout kredit na pc za 850 kč od T-mobile a bude se vám líp serfovat po netu společně Win XP taky si zavolejte na operátora a zeptejte se ho jak silný signál ve vašem bydlišti je doufám že vám to bude fungovat a že budete spokojen)

Pro všecky co mají jakýkoliv problém z netem kvůli hrám nebo jakékoliv práci na pc doporučuji koupit pc od Acer potom Win XP a potom internet od T-Mobile.....je to nejlepší varianta co může být...levný internet od Vodafone či O2 je levný ale dost slabý a z Win7 je nejvíce problému a už se otom hromada lidí přesvědčila...mám zkušenosti několik let stímhle a vím že mám pravdu....

sám jsem testoval pc a na Win7 mi nic nefunguje a na Win XP vše....

mé zkušenosti ze silným internetem(karta 4G)

1.T-Mobile
2.O2
3.Vodafone

mé zkušenosti ze systémy Win

1.Win XP
2.Win Vista
3.Win7

přeji hodně úspěchu z internetem :wink:

dannyho-partaci 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vypadek Internetu
PříspěvekNapsal: sob 22 říj 2011, 11:01 
Offline

Registrován: úte 14 dub 2009, 11:46
Příspěvky: 181
zdravim, mohu nabidnout reseni.

A to v podobe: bude fungovat pod win7.
Mam program, ktery po spusteni restartuje sitovy ovladac. Aby se to zautomatizovalo, mohu naprogramovat aplikaci, ktera to bude delat sama po uplynuti zadaneho casu.

Pokud mate zajem, tak ji napisu, ale predem zacinat nebudu, abych neztracel cas, kdybyste ji nechtel.

P.S. Je mi divne, ze to takhle pada, zkusil bych pres Windows update, kouknout jestli nenabidou aktualizaci ovladacu, pro sitovku. Ostatni aktualizace odskrtni, jen tyhle zkus nechat nainstalovat.

Dej vedet jestli ty updaty pomohly, pripadne jestli chces tu aplikaci.

_________________
Two things are infinite: the universe and human stupidity,
and I'm not sure about the universe.
ALBERT EINSTEIN


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO