Právě je čtv 25 dub 2024, 8:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Usb net
PříspěvekNapsal: čtv 10 dub 2008, 18:13 
Offline

Registrován: čtv 10 dub 2008, 18:12
Příspěvky: 19
Zdravim,mam dotaz.Bylo mi receno,ze jde aby po usb kabelu pripojenemu k modemu sel do PC net.Jenze kdyz to zapojim,pise to ze to chce tento hardware nainstalovat a ze mam vlozit instalacni cd.Jenze ja to od provozovatele nedostal.Prosim,nevite co s tim?Mam modem motorola sb5100e.Dekuji predem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10 dub 2008, 18:41 
Offline

Registrován: úte 25 pro 2007, 8:22
Příspěvky: 744
Ano, lze. Na stránkách motoroly jsem našel obrázek, kde bylo napsáno:
1. vložte CD, v případě, že připojujete modem přes USB

http://direct.motorola.com/hellomoto/uk ... lugins.asp


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 11 dub 2008, 19:56 
Offline

Registrován: čtv 10 dub 2008, 18:12
Příspěvky: 19
Dekuji,povedlo se.Ovsem jsem nevyresil svuj problem ktery je s timto spjat.Jde o to, ze jsem si nedavno poridil Acess Point http://www.xcomputer.cz/edimax-ew-7206a ... d58707.htm
.Porad nevim,jak ho zapojit aby fungoval.Mam 2 internetove kabely.Jeden vede do PC a druhy do modemu.Kdyz vypojim kabel z modemu a dam do AP,tak nejde ani AP ani internet v PC.Kdyz zkusim vypojit kabel z pc a nahradit jej USB,tak to pise omezene ci zadne spojeni s netem.Ten AP ma pouze 1 slot pro internetovy kabel.Prosim,poradte jak ho mam zapojit.Nebo k tomu potrebuju Switch?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 11 dub 2008, 20:25 
Offline

Registrován: úte 25 pro 2007, 8:22
Příspěvky: 744
Teď jsem z toho trochu zmatený. Píšete, že AP má jeden port (to je vidět i na obrázku, kam tedy připojujete ty dva kabely. Jak máte vše propojeno? Od koho máte internet?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 11 dub 2008, 20:32 
Offline

Registrován: čtv 10 dub 2008, 18:12
Příspěvky: 19
AP ma 1 slot pro LAN pripojieni.Jeden kabel vede do modemu.Druhy kabel jde do AP.Z modemu vede usb do pc.Internet mam od byvalho karnevalu,ted to myslim vlastni UPC.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 11 dub 2008, 22:27 
Offline

Registrován: úte 25 pro 2007, 8:22
Příspěvky: 744
Tak teď tomu stále nerozumím.
Domnívám se, že je to takhle :
Ze společného svodu vede kabel do modemu od Motoroly. Odtud se snažíte rozvést internet následujícím způsobem
- ze zásuvky RJ45 do AP
- z USB zásuvky do PC
Celé je mi to nějaké zvlášní. UPC se chlubí, že Vám provede instalaci technik, tuším, za 1 korunu. Proč si to nenecháte nainstalovat? Jinak postupoval bych takto :
Nejdříve bych zkusil připojení modem --- PC přes USB Je to z toho důvodu, že při připojení AP máte další prvek navíc a mohou přibýt problémy.
Měl by jste dostat nějaké pokyny k instalaci. Navíc mám pocit, že UPC se chytá na MAC adresu.

Jak to tedy všechno máte?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 12 dub 2008, 7:41 
Offline

Registrován: čtv 10 dub 2008, 18:12
Příspěvky: 19
Z jakesi internetove zasuvky kterou mam doma vedou 2 internetove kabely.Jeden vede do modemu.Druhy do PC.Tak to mam nastavene ted,AP je odpojeny.Nevim jak ho zapojit.AP potrebuju kvuli jedne herni konzoli Playstation Portable pro hrani netovych her.Jinak co se tyce UPC,tak me poslali do haje s tim,ze jejich technici jsou skoleni pouze na jejich vybaveni a techniku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 12 dub 2008, 20:31 
Offline

Registrován: úte 25 pro 2007, 8:22
Příspěvky: 744
Vy s nimi nejste v kontaktu? Pokud ne, mám obavy, že to budeme těžko dávat dohromady. Proč?
1. Jak jsem psal, UPC povoluje připojení podle Mac adresu
2. Kde jste vzal UPC přípojku
3. Fungoval Vám internet od Karnevalu a pak od UPC?
4. Motorola byla ale dodávána, to znamená, že by ji mělo UPC
podporovat.
5. Kdy Vás odpojili?

Možná Vám připadá, že jsem moc zvědavý, ale chci vědět, jak jste k netu přišel, respektive jak jste net ztratil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13 dub 2008, 9:59 
Offline

Registrován: čtv 10 dub 2008, 18:12
Příspěvky: 19
Ne,asi jste mne nepochopil.Z UPC pripojky mi jdou 2 kabely.Jeden do Modemu Motorola a druhy do PC.Pokud to mam takto zapojene,problem s internetem neni.Nedavno jsem si koupil Acess Point Edimax,http://www.xcomputer.cz/edimax-ew-7206apg-bridge-access-point-802-11g-11-54mbps-kon-na-externi-antenu-d58707.htm
.Problem je v tom,ze nevim jak ho zapojit,jaky kabel do nej mam dat aby se mi pomoci tohoto AP mohl napojit na internet herni konzole popripade nootebook.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO