Právě je čtv 25 dub 2024, 18:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Upload videa
PříspěvekNapsal: stř 01 čer 2011, 15:22 
Offline

Registrován: úte 17 kvě 2011, 20:01
Příspěvky: 2
Zdravím,
sestříhal jsem video, výsledek je ve formátu WMV, 19:33 minut, 545 MB. Protože jde o sestřih zájezdu v zahraničí, je nejideálnější způsob, jak jej prezentovat známým z cizí země, prostřednictvím Facebooku. Youtube jsem vzhledem k délce musel vyloučit, rozdělovat video na dvě části opravdu nechci. Bohužel mám s uploadem videa na FB už třetí den opravdu problémy. Vše se mi rozjede, upload je zahájen, zbývající čas se pohybuje v rozmezí 3,5 - 3 hodin, rychlost uploadu 40-60 MB/s. Bohužel, zatím se mi to vždy (a zkouším již asi popatnácté) upload zasekne v nějakém okamžiku. Vždycky ale v jiném, někdy chvilku po startu, nejdál jsem však už byl na 85% procentech, což je zvláštní. Vím, že FB má s tímto problémy, přesto je mi ale záhadou, proč to nejde (limit je tam 1 GB, 20 minut, takže to sedí). Zkoušel jsem to již v IE, Mozille, Chromu i Opeře, všude stejný výsledek /v Opeře se to pomalu ani nerozjede a to mi jej známý právě kvůli tomu doporučoval/. Už si opravdu nevím rady, práci mi to video dalo šílenou a takhle zůstane ležet v šuplíku.
Prosím o radu, pomoc, zkušenosti. Budu všem moc vděčný.
Jak jsem říkal, youtube jsem vyloučil, ale pokud ještě někdo může doporučit když tak nějakou jinou stránku na upload videa (nechci, ať si to někdo stahuje, nutné je neomezení délky), taky za to budu moc rád.
Nechci se smířit s názorem, že to prostě nepůjde, 85% uploadu mluví za vše.. snad!
Díky.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO