Právě je pát 19 dub 2024, 13:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tato webová stránka není dostupná
PříspěvekNapsal: ned 12 srp 2012, 13:20 
Offline

Registrován: čtv 24 lis 2011, 23:25
Příspěvky: 2
Mám internet od UPC a to poměrně drahý (120 Mb/sec)Když se chci připojit,vyskakuje mi hláška>Tato webová stránka není dostupná< (viz foto). Dnes u mne byl technik od UPC a docela mne přesvědčil,že modem je v pořádku,kabeláž taktéž a na jeho noťasu vše šlapalo jak má.Já mám počítač i noťas na RJ 45 a oba mi ale hlásí to samé o nedostupné webové stránce.A teď to nejproblémovější-tato závada se vyskytne jen občas a kdo zná Muphyho zákon, tak už ví ,že závada se nevyskytla(doplněk-vyskytla se tři minuty po odchodu technika).Jediné co mi poradil,tak že by mohla být vadná síťová karta(deska M5A99 EVO,2měsíce stará).Takže co teď?Pokutu mi sice nenaúčtoval,ale sere se to prostě dál.Než jsem ho zavolal,tak jsem nainstaloval celý systém nanovo na SSD60 GB Kingston,který jsem před instalací pro jistotu znovu naformátoval,takže byl čistý.VŠECHNO šlape bez chybyčky až na ten internet.Ale iu když se nemohu připojit,tak v utorrentu přijímám a odesílám úpln ě v pohodě(klidně100/10Mb)Procesor je Phenom 965 IIx4 BE na 3,8GHz.RAM 8GB 1300MHz Kingstom.sekundární disky cca 5 TB.Tak nevím,jestli mi dokážete poradit.Pokud jsem něco nepopsal přesně,napište a já to doplním,eventuálně jestli má někdo podobný problém,napište.Jediné co jsem se tedy od technika dověděl,že mám zkusit jinou síťovou kartu a já nevím jakou.Dokáže mi někdo poradit nebo se k tomuto problému zevrubně vyjádřit?Díky Mirek


Přílohy:
Web.jpg
Web.jpg [ 45.82 KiB | Zobrazeno 1145 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO