Právě je čtv 28 bře 2024, 22:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sekání videa např. Novinky + stream fotbalu
PříspěvekNapsal: úte 07 srp 2012, 18:09 
Offline

Registrován: úte 07 srp 2012, 18:08
Příspěvky: 1
Zdravím,

v pátek jsem koupil PC Lenovo IdeaCentre Q180 http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400000000001HS7
Nainstaloval jsem WIN 7, ovladače, dneska jsem nainstaloval i nejnovější verze ovladačů, Javu, Adobe Flash, Microsoft Silverlight, BS player a Mozillu. To je vše, co jsem do PC od koupení instaloval.
Vím, že to není konfigurací nějaké dělo, ale docela mě zaráží, že např. po kliknutí na "Tento počítač" čekám cca 3-4s na načtení, po kliknutí na ikonu Mozilly čekám třeba 8s na otevření prohlížeče. Zkoušel jsem na TV přes HDMI přehrávat seriál a bylo to v pohodě. Zkoušel jsem také stramované video olympiády z fromsport.com, dále live přenosy z ČT. Nic se nesekalo. Problém mám ale s přehráváním videí na novinkách a přehráváním stramovaných zápasů Gambrinus ligy na sazkatip.cz. Nevím, zda je to konfigurací PC nebo nějaký softwarový problém. Potřeboval bych to vyřešit co nejdřív, jinak PC zase pošlu zpátky. Když jsem poprvé chtěl koukat na ten streamovaný fotbal, tak mi to napsalo, že mam kliknout a nainstalovat Silverlight, tak jsem to udělal, zápas se načetl, ale běželo to třeba 2s a na dalších 12s se to zaseklo a zase se to pak posunulo jen o 2s a zase zásek. Vedle mi to měželo na HP Compaq 4510s úplně bez problému. Stejný WIN i prohlížeč.

Zkusil by prosím někdo poradit?


Díky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO