Právě je stř 24 dub 2024, 5:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prosim o pomoc pri koupi levnejsiho 10-15000 Kc PC!
PříspěvekNapsal: pon 18 kvě 2009, 15:29 
Offline

Registrován: ned 18 led 2009, 13:57
Příspěvky: 4
Prosim o radu - potrebuji koupit levnejsi PC (10 - 15000Kc), hlavne budu pracovat s Photoshopem CS4) - postprocessing SLR fotek (monitor budu kupovat zvlast Dell 22" 2209 WA LCD). Jinak jen bezne programy, bezne uziti netu, zadne hry, vyjimecne snad video.Jsem momentalne v UK, takze to budu kupovat tady, vim, ze OS bude v anglictine, specham na to a nemuzu to kupovat z Cech, by bylo asi komplikovane kvuli doprave (aby a toho neco zbylo, to je taky hlavni duvod, proc nechci kupovat drahsi PC tady - protoze to budu prevazet pozdeji do Cech).
Nechci kupovat nic drahsiho/vykonnejsiho, coz pocitame koupit, az budem tak za rok zpatky v CR. Tam budem s manzelem potrebovat dva PC i tak (tady mam nevyhovujici laptop), oba fotime - oba PC musi byt schopne pracovat CS4 Photoshopem.
Budu vdecna za radu, nebo doporuceni nejakeho vhodnejsiho - nevadi, ze to bude z Cech' ja si to budu urctite schopna sehnat tady taky.Nasla jsem tento Packard Bell iMedia A3317 - Triple-Core.
Tady jsou k tomu udaje:
• AMD Phenom X3 8400
• (2.1Ghz, 1.5MB Cache)
• Genuine Windows Vista® Home Basic
• 3GB DDR2 memory
• 320GB SATA hard drive (7200rpm)
• ATI Radeon HD2100 graphics
• Dual Layer DVD Rewriter
• 6 x USB and 1 x Firewire port
Os - davaji tam Vistu (32 bit jsem zjistila)
U komponentu uvadeji, ze to ma Radeon HD 2100 Graphics - ATI 256 Mb, Phemon X3 2.1 GHz + 1.5 Cache (nedokazu nic z toho posoudit, jestli je to pro me ucely dostatecne). Nekde jsem videla, ze to ATI je doporucovano 512 nebo radeji 1gb ja ale vubec nevim, co to je.. Taky, ze to ma jen 250W power suply, coz je malo - ale tyka se to gamers a pro me ucely by to bylo dost?Take, ze je tam integrovane graphics? Take u CS4 je pozadavek na OPEN GL 2.0 a SHADER 3.0??
Potrebuji jednoduse nejaky sikovny PC, ktery bych mohla pozdeji vylepsit. RAM nejlepe 3 - 4GB (tento ma 3GB), hard drive okolo 300Gb.
Moc bych uvitala jakoukoli radu k tomuto anebo doporuceni jineho pocitace pro me ucely vyhovujici. Potrebuji neco najit co nejdrive.

Diky moc za jakoukoli radu a Vas cas s PC negramotnymi !


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO