Právě je pát 19 dub 2024, 20:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Problém s mrznutím notebooku
PříspěvekNapsal: čtv 20 pro 2012, 14:45 
Offline

Registrován: čtv 20 pro 2012, 14:43
Příspěvky: 2
Dobrý deň, mám problém s mojim notebookom Lenovo IdeaPad z560. Asi pred 2 mesiacmi som si kúpila notebook a išiel asi mesiac úplne bez problémov, hrala som aj naročnejšie hry a podobne. Potom ale začal byť strašne pomalý - nesekal tak klasicky, ale ked som klikla na prehliadač, tak sa notebook zamrzol a nešiel aj pol minútu, potom zasa išiel pár sekúnd a zasa ked som na niečo klikla tak zasa sa zasekol a takto dookola. Niekedy sa stalo, že išiel pár minút v poriadku, no potom notebook zasa zamrzol. Skúsila som obnoviť notebook do posledného funkčného bodu, ale to mi nešlo, lebo mi to ukazovalo nejakú chybu. Tak som obnovila továrenské nastavenia. Notebook znovu išiel. Išiel úplne v poriadku takto asi mesiac a teraz sa to znovu zopakovalo. Neviem čo s tým môže byť, za ten mesiac som si dokonca nič nenainštalovala, žiadne hry ani nič podobné. Mám tu iba základné programy na písanie, icq a nejaké prehrávače na mp3 a filmy. Po zapnutí mi ide RAM na zhruba 1,5 GHZ, pričom nemám nič zapnuté. Medzi programami čo sa spúšťajú po zapnutí mám len bluetooth, nič iné. Čistenie disku a defragmentáciu som samozrejme skúsila, ako prvé. Vedeli by ste mi prosím Vás poradiť, čo by som mohla ešte skúsiť? Ďakujem Vám dopredu veľmi pekne za vaše rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém s mrznutím notebooku
PříspěvekNapsal: pát 21 pro 2012, 7:28 
Offline

Registrován: sob 30 kvě 2009, 23:35
Příspěvky: 94
Ahoj veronika.02

Vyzkoušel bych nainstalovat program na odstranění adware a spyware.

Řekl bych že máš v počítači červa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém s mrznutím notebooku
PříspěvekNapsal: sob 22 pro 2012, 13:41 
Offline

Registrován: čtv 20 pro 2012, 14:43
Příspěvky: 2
Ďakujem za odpoveď, už sa prišlo na to čo to je. Prebehla som notebook programom hdtune a ukazalo sa že hdd mi končí, lebo mal veľa chybných sektorov. Ale aj tak vďaka za vaše rady.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO