Právě je stř 24 dub 2024, 13:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nejde ani jedna myš
PříspěvekNapsal: úte 28 úno 2017, 20:16 
Offline

Registrován: čtv 25 čer 2015, 12:20
Příspěvky: 2
Mám tu jednu haluz, která mě snad dovede ke koupi nového PC nebo už fakt nevim...Myš propojena kabelem s PC. Zasekava se. Přestane se hýbat. Musim zmáčknout tlačítko, aby se zas hýbala. Začlo to jednou za minutu třeba. Během jednoho dne to pak bylo jednou za 10s až ani to mačkání nepomohlo a musel jsem myš vždy odpojit a zapojit z usb. Po nevím..jednom dni už se nechytala vůbec ani po zapojení a odpojení. Koupil jsem bezdrátovku. 3-4 fungovala normálně. Poté se začlo dít naprosto to stejné. Během dvou dnů jsem ve fázi, kdy vypnu/zapnu myš a nepřejdu s ní ani celou obrazovku a už je zas seklá.Reinstaloval jsem celý Windows. Bezdrátovka beze změny. S nově koupenými baterkami se ani nehne. S těmi původními stejný stav, jako před reinstalem.Stará myš s kabelem už zas jede, ale hned po reinstalu jsme ve fázi, kdy se sekne a musím kliknout aby se rozhýbala, takže je to otázka jednoho večera, než odejde zas úplně. Co s tím? Odešla základní deska, takže můžu myslet prakticky rovnou na nové PC?Abych to shrnul. Postupně odešla drátová i bezdrátová. Baterky měněné, usb porty vystřídány tři. Reinstal Windows trošku rozchodil drátovou, která stejně blbne. Bezdrátová nová si neškrtá ani tak.Jediné co mě napadlo, je že si přenáším nějaký vir, který toto způsobuje backupem prohlížeče. Protože nic jiného z původní instalace win jsem si do nové nenahrál. Jedná se o stolní pc.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO