Právě je čtv 25 dub 2024, 22:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Internet je neskutečně pomalý a každou chvíli vypadává
PříspěvekNapsal: pon 26 kvě 2014, 21:30 
Offline

Registrován: pon 26 kvě 2014, 21:11
Příspěvky: 1
Dobrý den, asi od Vánoc řeším problém s internetem. Stránky se načítají strašně dlouho, to "kolečko" se neustále točí a nic, stále dokola. Také, když už to chvíli funguje celkem obstojně, otevřu si více panelů a hned vypadne připojení, resp. píše mi to, že připojení není k dispozici, pokaždé, když delší dobu něco vyhledávám nebo si otevřu více oken či panelů, tak se mi toto stane.

Jsem spíše počítačový antitalent, moc tomu nerozumím, napsala jsem poskytovateli a ten řekl, že u něj určitě chyba není (tím pádem musí být u mě). Projela jsem pc asi třemi online scannery a virus žádný. Tak jsem si řekla, že by mohl být problém v mém routeru (do té doby jsem pc měla připojen přes kabel zkrz router, abych mohla využívat i wifi. Vypojila jsem router, pc připojila přímo na "hlavní" kabel a problém přetrvává. V jedné chvíli zoufalství, když tedy připojení sice bylo k dispozici, ale stále se stránka načítala a načítala a nic a já stále nevěděla, kde je problém, odpojila jsem PC a na hlavní kabel připojila notebook - téměř nový, skoro ho nepoužívám, jen když je nutně potřeba se někam přesunout, nestahuji na něm ani hry nehraju (virus tam prostě být nemůže, notebook je naprosto v pořádku, za tím si stojím) a problém úplně stejný - načítá a nic. Tak tedy nevím, kde problém může být, myslela jsem, že bude v mém stolním PC nebo v routeru, ale když to blbne i na notebooku, i přesto, že je připojen přes kabel přímo, už si vážně nevím rady. Mohl by mi prosím někdo poradit


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO