Právě je pát 26 dub 2024, 1:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dell G3 3579 - Prenos dát na USB/MP4 prehravača
PříspěvekNapsal: úte 30 čer 2020, 11:56 
Offline

Registrován: úte 30 čer 2020, 11:45
Příspěvky: 1
Dobrý deň
Mám problém s nahratím pesničiek do MP4, to znamená z presunom zo svojho úložiska v počítači do externého. Vložím USB connector do počítača, na MP4 mi vypíše, že som pripojeny k PC ale na PC mi neukáže žiadne úložisko ale napíše mi, že to zariadenie je v kategorii neurčené a nedáva mi ani možnosť instalácie nejakeho protokolu alebo ovládača. Teda môj problém je vlastne ako spraviť to oldschool presúvanie súborov, že som si nieco pripojil do počítača a vyhodilo mi hneď v "Môj počítač" externé úložisko napr. "D" kde som si mohol tie súbory presunúť a po odpojení mi to zmizlo. Tak by som sa rád spýtal či niekto nemal rovnaký problém a ako ho prípadne vyriešil. Nejak 2 mesiace dozadu som si chcel na mobil vložiť instalačku aplikácie týmto spôsobom ale samozrejme mal som rovnaký problém, lebo Dell má nejaký vlastný program ktorý prepája mobil s počítačom cez bluetooth a nie cez kábel. Volal som s podporou Dell ale tam mi vedeli tak poradiť ako keď by som sa to spýtal niekoho na ulici. Kukal som aj videa na youtube ale to su také videa, že typek to tam iba pripojí, čo asi vie do počítača pripojiť kábel každý ale už neukáže čo sa deje v PC. Už neviem na koho iného sa obrátiť :D

Ďakujem za každú radu. :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO