Právě je čtv 25 dub 2024, 10:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Broadcom 802.11g - změna MAC adresy
PříspěvekNapsal: úte 19 led 2010, 15:38 
Offline

Registrován: úte 19 led 2010, 15:34
Příspěvky: 1
Potřeboval bych změnit MAC na kartě Broadcom 802.11g, ale nedaří se absolutně žádným způsobem: Programy jako SMAC, Technitium TMAC, Mac MakeUp (atd. atd.) jsou neúčinné. Přes Vlastnosti/Konfigurovat/Upřesnit/ adresu sice "změním", ale nikde se to neprojeví. To samé přes Editor registru, kde úspěšně změním údaj v NetworkAddress, ale MAC u karty ve skutečnosti zůstává původní (např. Technitium hlásí originální MAC + v závorce "Inactive" změněnou adresu, přes ipconfig/all vidím jenom originál) - dokonce jsem v registru ze zoufalství úplně zrušil položku OriginalNetworkAddress, ale po chvilce se zase objevila (i s původní adresou). Našel jsem i článek nějakého Amíka, který si mailoval s Technitium, kde mu řekli, že problém je asi v ovladači, ale pokud v nové MAC nastaví první dvojčíslí na 02, bude to fungovat. Samozřejmě to ani takhle nefunguje (a stejně by to asi nic neřešilo)...
Dá se s tím něco dělat?
BTW, Broadcom mě už pěkně s***, protože mi s ní neběží žádný program typu CommView, Wireshark apod. Je to fakt takový shit nebo dělám něco špatně? :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO