Právě je stř 24 dub 2024, 16:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: blbne mi pripojenie - funguje len 1 prehliadac atd.
PříspěvekNapsal: ned 11 říj 2009, 21:14 
Offline

Registrován: ned 11 říj 2009, 21:04
Příspěvky: 1
Zdravim. Mam jeden dost blby problem a uz som z toho zufaly, tak dufam ze tu najdem pomoc.
Predvcerom sa mi stala taka divna vec, surfujem si na internete (bezne pouzivam Chrome) a zrazu z nicoho nic bez akehokolvek mojho zasahu si prehliadac zmyslel ze nenacita uz ziadnu stranku. Skusil som preinstalovat Chrome, no bez vysledku, tak som skusil Operu, nesla ani ta. Tak som vyskusal zopar inych prehliadacov, neslo ani Safari ani Explorer, jediny prehliadac ktory mi ide je Firefox. Dalsi problem nastal, ked som zistil ze antivirus nedokaze stiahnut aktualizaciu a po chvili vypisuje chybu pripojenia. Na druhu stranu trebars Miranda funguje bez problemov.

Skusal som vypnut firewall, nic sa nezmenilo, skusal som googlit, no nenasiel som nic co by vyriesilo moj problem.
Velmi vas prosim o pomoc lebo uz fakt neviem co mam robit.
Som tak trochu lama co sa tyka tycho PC veci, tak ak ma nieko nejaky napad co s tym, tak prosim o co najpodrobnejsie vysvetlenie riesenia :) Inak skusal som hladat po fore ci sa tu nenachadza nieco podobne co by sa priblizovalo mojmu problemu no nenasiel som nic, ak tu cosi take uz je tak sa ospravedlnujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO