Právě je čtv 02 kvě 2024, 12:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Win7 - program mncnqgc.exe přestal pracovat
PříspěvekNapsal: ned 02 bře 2014, 12:31 
Offline

Registrován: ned 02 bře 2014, 12:10
Příspěvky: 3
Ahoj,

když zapnu notebook tak mi cca po 2 min. vyskočí okno ( v příloze má název 1.jpg) a dojde k ukončení programu mncnqgc.exe. Jenže nemám ani tucha co to je za program. Našel jsem v Událostech něco o tom, ale nepomohlo mi to k vyřešení. Zasílám to v příloze.
Program svojí cestou ukazuje že je nainstalovaný v adrasářích Windows....

Nevíte někdo co s tím ?

Děkuju za odpovědi.....


Přílohy:
2.JPG
2.JPG [ 71.67 KiB | Zobrazeno 2595 krát ]
1.JPG
1.JPG [ 24.6 KiB | Zobrazeno 2595 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Win7 - program mncnqgc.exe přestal pracovat
PříspěvekNapsal: pát 14 bře 2014, 0:18 
Offline

Registrován: pát 14 bře 2014, 0:16
Příspěvky: 1
POZOR - nový virus ( ten co nejspíše napadl pc v USA od rusáků!!!!

Zdravím vás .
tak jsem toho nezbedníka také měl . alias proces mncewegf
Bacha je to nějaký nový virus který nenajde ani Malwarebytes ani jakýkoliv antivir.
dnes jsem přeinstaloval widle ( windows 7 - upozorňuji originál ) a než jsem si vrátil antivira
( používám AVG Internet Security 2014 pro) tak se mi stávalo že mi něco extrémně zahlcovalo pc tedy těžce zatížilo hardware.
našel jsem ve správci proces jménem mncewegf který sebral 75% procesoru a cca 3.5 Gb ram. tak hned jsem ho vždy ukončoval a neřešil . po každém restartu při instalací aktualizací se mi stále po chvilce provozu zas zapl , tak jsem šel hledat co to je na netu a narazil jsem zde na vaše komentáře.
hned jsem zareagoval a stáhl Malwarebytes se kterým jsem projel pc a nic. tak jsem dal reset a hned konrolu po spuštění ,počkal jsem si na oběvení tohoto procesu a zapnul kontrolu pc ( programů po spuštění atd. ) a stále nic . tak jsem klikl na proces , na vlastnosti a vyskočila mi cesta kde soubor sídlí a jeho složka.
hned jsem proces ukončil , smazal složku která neměla víc jak 1 MB a pak ve spouštění po startu byl skriptový soubor s identickým názvem tak ten jsem také smazal.
pc mi od téhle chvíle šlape jak má , načítá po spuštění ihned a už se mi neukazuje ten proces.
zde je cesta:
C:\Windows\inf\mncewegf nebo tak nejak a uvnitř exe soubor má identický název .
C:\Windows\inf\ zde jsem našel ten skript ---mncewegf.vbs---- nebo tak nějak ( neboly zde jsou data ke spouštění po startu . asi )
nejvíc mě udivilo , že taková hra The Elder Scrolls V Skyrim na ultra detail ( a plno jinejch náročnejch her) mi tak pc nezatíží jak tento proces.
dejte si bacha je to nějakej novej sajrajt co se musel nedávno objevit. protože nikde na netu není o tom ani zmínka ani informace o tomto názvu.
ten co se ptal , napsal správně název procesu který mu háže chybu ale nejspíše nebyl úplný , tak mu to házelo error ( chybu jak psal - že přestal mncewegf.exe pracovat ) . doporučuji si to pohlídat u každého majitele Win 7iček protože podle mého to je něco co má za úkol vám buď odpálit pc , nebo zatížit HW tak aby se tam mohly schromáždit data či někdo napíchnout , čert ví.
( jestli to není ruskej humus jak nedávno napadl PCčka v USA a ani bych se nedivil)
snad jsem trochu pomohl a včas upozornil . zkopíruju tento text na víc míst aď si dají lidé bacha na své plechové mazlíčky


sry ale zkopíroval jsem svůj koment na zive.cz , tam to také někdo měl , ale i tu to pomůze když jsem to četl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Win7 - program mncnqgc.exe přestal pracovat
PříspěvekNapsal: pon 17 bře 2014, 18:07 
Offline

Registrován: ned 02 bře 2014, 12:10
Příspěvky: 3
Dekuju za info, vyzkousim a napisu sem jestli mi pc nabehl :-D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO